معرفی وبلاگ
ره بهشت خود دشوار نیست***تو خود گویی که دشوار چیست
آرشیو
طراح قالب
Tebyan
مدينه منوره
دوشنبه بیست و هفتم 3 1392
برچسب ها :

برچسب ها :
حق و باطل
يکشنبه بیست و ششم 3 1392

امام على عليه السلام : هان! ميان حق و باطل جز چهار انگشت فاصله نيست. از آن حضرت درباره معناى اين فرمايش سؤال شد. امام انگشتان خود را به هم چسباند و آنها را ميان گوش و چشم خود گذاشت و آن گاه فرمودند: باطل اين است كه بگويى: شنيدم و حق آن است كه بگويى: ديدم.
نهج البلاغه(صبحي صالح) ص198


 

برچسب ها :
بارالها
يکشنبه بیست و ششم 3 1392

امام سجاد (ع) : بارالها ، عمرم را ادامه بده، تا مادامي كه هر روزش در طاعت تو مصروف گردد. اما اگر موقعي فرا رسد كه عمرم چراگاه شيطان باشد، جانم را بگير و به حياتم پايان بخش، پيش از آن كه بغض تو متوجه من شود يا خشمت درباره‌ام استقرار يابد. الحديث جلد 2 صفحه27برچسب ها :
حكومت
يکشنبه بیست و ششم 3 1392


* امام على عليه‏ السلام : دلهاى مردم صندوقچه‏ هاى حاكم است، پس آنچه از عدالت و يا ظلم در آنها بگذارد، همان را خواهد ديد.
غررالحكم، ج4، ص 521، ح 6825

*امام على عليه‏ السلام : خداوند عزوجل بر پيشوايان عادل واجب كرده كه سطح زندگى خود را با مردم ناتوان برابر كنند تا فقير را، فقرش برآشفته نكند.
نهج البلاغه، خطبه 209

*رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : هر كس كارى از كارهاى كوچك و يا بزرگ اين امت را در دست بگيرد و در ميانشان عدالت را اجرا نكند خداوند او را به رو، در آتش خواهد افكند.
مستدرك على الصحيحين، ج 4، ص 90

*رسول اكرم صلى‏ الله ‏عليه ‏و ‏آله : هر طور باشيد همانگونه بر شما حكومت مي شود.
كنزالعمال ح1497برچسب ها :
مومن خطا نمي كند تا معذرت بخواهد
شنبه بیست و پنجم 3 1392

 امام حسين (ع) : بپرهيز از اينكه كاري انجام دهي كه مجبور شوي عذر خواهي كني از آن ، زيرا مومن خطا نمي كند تا معذرت بخواهد ، اما منافق پيوسته هر روز خطا ميكند و معذرت ميخواهد. بحارالانوار جلد 17 ( جلد 2 صفحه 112 )


برچسب ها :
همگام با آراء
شنبه بیست و پنجم 3 1392

جديدترين آرايش رأي نامزدهاي رياست جمهوري

برچسب ها :
حماسه سياسي ايرانيان...
جمعه بیست و چهارم 3 1392

برچسب ها :

برچسب ها :
ممنوع
پنج شنبه بیست و سوم 3 1392

هرگونه فعاليت انتخاباتي جديد در فضاي مجازي از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه ممنوع است

عبدالصمد خرم‌آبادي دبير كارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبرنگاران، گفت: در اجراي مواد 66 و 67 قانون انتخابات رياست جمهوري و بند ط-7 فهرست دقيق مصاديق محتواي مجرمانه،‌ از 24 ساعت قبل از شروع اخذ راي، هرگونه فعاليت تبليغاتي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري و طرفداران آنها ممنوع خواهد بود.

وي افزود: كارگروه تعيين مصاديق، در جلسه عصر روز چهارشنبه خود كه به رياست دادستان كل كشور و با حضور ساير اعضاء تشكيل شد، بر اجراي جدي مقررات فوق در فضاي مجازي تاكيد نموده و مقرر داشته است، چنانچه تارنماهاي اينترنتي از ساعت 8 صبح روز پنج‌شنبه تا پايان اخذ راي اقدام به انتشار محتواي تبليغاتي جديد انتخاباتي نمايند، بطور جدي و در اسرع وقت با آنها برخورد شود.

چرا بسياري از سايت ها توجه نكردند و نمي كنند!!!!

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 174936
تعداد نوشته ها : 428
تعداد نظرات : 46

پیج رنک گوگل
Rss